Meisjes
MO18-2 - HIC MO18-2
17:20 - Veld 1 Huijg Sport
Fluiten:Arno Voskuilen en Yelina Schong
MO18-4 - HC Athena MO18-4
17:55 - Veld 3
Fluiten:Jasper Hollander en Bernd Krol
MO16-1 - MHC Forescate MO16-1
12:00 - Veld 2 Crisp
Nog geen scheids. ingepland
MO16-3 - MHC Castricum MO16-2
15:30 - Veld 1 Huijg Sport
Fluiten:Lex Monsuur en Tim Könning
MO16-4 - Pinoké MO16-5
16:20 - Veld 3
Fluiten:Josephine Sim en Maud van Schaik
MO14-2 - Zandvoortsche Hockey Club MO14-1
13:50 - Veld 2 Crisp
Fluiten:Niels Klinkenberg en Jort van Delft
MO14-5 - HC Bloemendaal MO14-6
13:10 - Veld 3
Fluiten:Jolie evi Resida en Jasmijn van der Steen
MO14-6 - AHC IJburg MO14-5
14:45 - Veld 3
Fluiten:Mitchel Jansen en Tjeerd de Jong
MO12-1 - MHC Bennebroek MO12-1
09:50 - Veld 2 Crisp
Fluiten:Mandy Borst en Rogier Willems
MO12-3 - BHC Overbos MO12-2
10:00 - Veld 1 Huijg Sport
Fluiten:Kiefer van Rijen en Boaz Smits
MO12-4 - MHC Alliance MO12-7
10:00 - Veld 3
Fluiten:Eveline Abbekerk en Femke Kloos
MO12-6 - HC Athena MO12-7
11:50 - Veld 1 Huijg Sport
Fluiten:Pieter bas Komin en Ties van Offenbeek
Meisjes
MO10-blauw - MHCHBS MO10-Rood
08:30 - Veld 1 Huijg Sport
Nog geen scheids. ingepland
MO10-geel - AMHC FIT MO10-Paars
08:30 - Veld 3
Nog geen scheids. ingepland
MO10-oranje - Alkmaarsche M.H.C. MO10-2
08:30 - Veld 1 Huijg Sport
Nog geen scheids. ingepland
MO9-groen - HC Bloemendaal MO9-Oranje
08:30 - Auroraveld
Nog geen scheids. ingepland
MO9-oranje - MHC Alliance MO9-Rood
08:30 - Veld 2 Crisp
Nog geen scheids. ingepland
MO9-rood - MHCHBS MO9-Wit
08:30 - Veld 2 Crisp
Nog geen scheids. ingepland
MO8-groen - AH & BC MO8-Oranje
08:30 - Auroraveld
Nog geen scheids. ingepland
MO8-oranje - A.M.H.C. Rood-Wit MO8-Wit
08:30 - Auroraveld
Nog geen scheids. ingepland
Jongens
JO18-1 - M.H.C. Weesp JO18-1
17:30 - Veld 2 Crisp
Nog geen scheids. ingepland
JO16-1 - AMHC FIT JO16-2
15:40 - Veld 2 Crisp
Fluiten:Syb de Klerk en Thorin Goezinne
JO14-2 - THC Hurley JO14-4
13:40 - Veld 1 Huijg Sport
Fluiten:Claudia de Nieuwe en Michiel Otten
JO12-3 - MHC de Reigers JO12-1
11:35 - Veld 3
Fluiten:Paul Hamers en Aleksandar Dragutinovic
Jongens
JO9-blauw - MHC Uitgeest JO9-1
08:30 - Veld 2 Crisp
Nog geen scheids. ingepland
JO9-rood - Hockey Vereniging Abcoude JO9-2
08:30 - Veld 2 Crisp
Nog geen scheids. ingepland
Wedstrijdnummer | |
Spelen | |
Veld | |
Opmerking | |
KNHB | |
Digitaal |
Stand in de poule | |||
Teams | # Wedstrijden | # Punten | |